סטיילינג לאירועים

האם הגיע הערב הגדול, שחיכית לו שנים? האם מתקרב נשף הסיום ואתה מעוניין לדפוק הופעה מלכותית? האם החברה הקרובה מתחתנת?

סטיילינג לאירועים. שתי מילים שאומרות הכל. האירועים החשובים בחיינו, הם שנותנים להם את הטעם. מי לא היה רוצה להיראות טוב באירוע חשוב שהציפייה אליו היא גדולה? כמה פעמים קרה שהגעתם לאירוע מיוחד, הבטתם סביב, ולא חשתם מיוחדים?

כל זה עומד להשתנות.

אני אעניק לכם ייעוץ סטיילינג לאירועים, שיהפוך אתכם למסמר הערב. באמצעות עצות סטיילינג לאירועים, אתם תיראו הכי טוב שאפשר באירוע הגדול ותגנבו את ההצגה.

בין השאר, אני מספקת שירותי סטיילינג למסיבת רווקות, סטיילינג לתצוגות אופנה, וגם סטיילינג להפקות טלויזיה. כל אחד מסוגי ההפקות השונות, מחייבת סגנון סטיילינג לאירועים שונה, ואני מתכוונת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, והמתאים ביותר עבורכם.

ראשית, סטיילינג למסיבת רווקות. האם החברה הטובה מתחתנת? מסיבת הרווקות מתקיימת במקום יוקרתי ואת ממש רוצה להיראות טוב? סטיילינג למסיבת רווקות הוא בדיוק מה שיגרום לך לסיפוק ותחושת מימוש עצמי. סטייליסטית אישית למסיבת רווקות היא הטרנד החדש בתחום סטיילינג לאירועים, ואני אשמח לקחת חלק במאורע משמח זה.

שנית, סטיילינג לתצוגות אופנה. האם יצאת בקו ביגוד חדש? האם אתה חש כי הקמפיין החדש שעיצבת נראה ממש טוב, וכל מה שנשאר הוא להציג אותו בתצוגת אופנה? סטיילינג לתצוגות אופנה הוא בדיוק מה שיהפוך את התצוגה למושלמת. בבחירת סטיילינג לתצוגות אופנה, יש לתת את הדעת על 2 שיקולים עיקריים: ראשית, הדוגמנים והדוגמניות המשתתפות בתצוגה ומציגות את הבגדים, ושנית, בחירת הבגדים עצמם והסטים שאותם ילבשו הדוגמניות. כמו כל בחירת סטיילינג לאירועים, גם באימוץ סטיילינג לתצוגות אופנה הקו דק בין בחירת סטים מושלמים שיושבים על הדוגמניות הנכונות, לבין תצוגה מוזרה ובחירת בגדים לא הולמים על הדוגמניות הלא נכונות.

שלישית, סטיילינג להפקות טלויזיה. אם אתם צוות הפקה של תכנית טלויזיה שעולה לאוויר בקרוב, אתם מוכרחים לקבל שירותים סטיילינג להפקות טלויזיה. שירות סטיילינג להפקות טלויזיה, כמו כל סטיילינג לאירועים, לוקח בחשבון את אופי התכנית והמשתתפים בה, ומתאים סטיילינג ייחודי בדיוק בהתאם למאפיינים הספציפיים של אותה הפקה. כיום, סטיילינג להפקות טלויזיה הוא בגדר הכרח ואין תכנית שלא עושה שימוש בסטייליסטית, כשאמתחתי ניסיון רב במתן שירותי סטיילינג להפקות טלויזיה וגם סטיילינג לאירועים באופן כללי.

אפשרות סטיילינג לאירועים נוספת ומדליקה במיוחדת היא  סטיילינג כמתנה לחבר/ה או קרוב/ת משפחה שאתן באמת אוהבות! במהלך הייעוץ, אספק לאותו קרוב כלים שישרתו אותו בכל חייו בבחירות הסטיילינג שינקוט, בהתאם למבנה ופרופורציות גופו. גם אם הקרוב יודע להתלבש – ביחד נשפר את הכלים שבידיו וניתן בידיו את כל הכלים האפשריים להבין טוב יותר מה מתאים לו.

סטיילינג לאירועים- האלמנט שייתן את הטוויסט ויהפוך את האירוע שלכם למושלם. סטיילינג לאירועים –בדיוק הדבר שאתם צריכים!

יצירת קשר

אישור קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון

לפרטים: 054-5970980