סטיילינג לנשים

כנס סטיילינג הוא האמצעי הטוב ביותר כדי להציג את הקולקציות החדשות שלכם בפני אנשי מקצוע העוסקים בתחום, ולמעשה להדגים בצורה מיטבית כל רעיון חדש שאתם מעוניינים לחשוף בפני האנשים המתאימים. כמו כן, הכנס יחשוף אתכם בתקשורת ההמונים וישמש כמקפצת יחסי ציבור שאין לה מתחרים.

אני, כאשת מקצוע עתירת ניסיון בתחום הסטיילינג, ובעלת קשרים ענפים בתחום, מסוגלת להפיק כנס סטיילינג ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. אם אתה מעוניין להשיק קולקציה חדשה, להציג רעיון מודרני או אפילו  סתם להכיר אנשים חדשים מהתחום, אשמח להפיק עבורך את האירוע – מתחילתו ועד סופו.

הפקת כנס הסטיילינג מתחילה בשיחה ביני לבין הלקוח, בו אני מנסה להבין בדיוק את הקונספט שמאחורי הכנס. אני מנסה להכיר אותו היטב, את צרכיו ומשאלותיו. לאחר מכן, מתקיים שלב מעשי יותר, בו אני מגבשת תוכנית למהלך הערב – היכן כדאי לקיימו, מי רצוי שישתתף בו, תכליתו, התכנית האמנותית שעשויה להיערך בו, וכד'.

לאחר מכן, כמפיקת האירוע אחריותי לוודא שהאנשים המבוקשים אכן מפגינים נוכחותם. אין זה משנה אם דרושים אנשי מדיה, סלבריטאים או  אנשים מתחום האופנה –  אחריותי לוודא שהם יהיו שם, מחויכים ומוכנים לערב מהנה שנפיק עבורם!
כמובן שכסטייליסטית מומחית,  אני דואגת  שהלקוח שלי ייראה במיטבו, בצורה שתשאיר רושם על כל הנוכחים – וכמובן תעזור לו בקשרים איתם בעתיד.

למעשה, כנס הסטיילינג מאפשר לך להשיג תוצאות במגוון רבדים – ראשית, באמצעות תקשורת בין-אישית ישירה, תוכל להכיר אנשים חדשים ולהעזר בהם בעתיד. האנשים שישתתפו בכנס הם בדיוק האנשים שתרצה לקיים עימם שיתוף פעולה בעתיד.

שנית, ובאופן חשוב לא פחות, הכנס יסב תשומת לב תקשורתית ענפה אליך ואל מרכולתך –אני אדאג שהאירוע ידווח בכלי התקשורת ההמוניים, בתכניות הפנאי המובילות ובמגזינים הנחשבים. את הכנס יעטרו הכוכבים המובילים בעולם הבידור והספורט הישראלי, שיפזרו חיוכים לכל עבר. אין כל ספק כי הדרך שלך לתהילה עוברת בתקשורת ההמונים – ואני כאן כדי לקשר ביניכם!

אז אין זה משנה מהם צרכיך, מטרותיך ורעיונותיך. כל עוד אתה מכוון  לקהל רחב והצלחה גדולה ומהירה  –

יצירת קשר

אישור קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון

לפרטים: 054-5970980