סטיילינג לנוער

כאשר אני מעבירה ייעוץ סטיילינג לנוער, אני מבקשת להכיר את הנער או הנערה. ארצה לדעת עליהם מס' פרטים, שיסייעו לי להתאים עבורם צורת לבוש מתאימה. סטיילינג לנוער משתנה ומותאם באופן מיוחד לאורח החיים של בן הנוער, לא פחות מפרופורציות גופו הספציפיות וסגנונו.

 אחד הדברים החשובים בגיבוש צורת סטיילינג לנערות, הוא להטמיע בהן טעם סולידי ונאה. בנות נוער רבות מעדיפות ללבוש בגדים חושפניים מבלי לשים דגש מיוחד על האסתטיקה, וזאת מכיוון שגיל הנעורים מלווה ברצון להחצין את נשיותן המתפרצת. מסיבה זו, סטיילינג לנערות מטרתן לגבש עבור הנערה טעם נשי שילווה אותה לאורך חייה המתבגרים, ולאחר מכן הבוגרים, בצורה הטובה, הנשית וההולמת ביותר.

 מניסיוני בעולם האופנה, אני מודעת לכך שלבני נוער יש בעיה בדימוי גוף, עולם הנוער מושפע מאוד מעולם האינטרנט והמוזיקה, הכל חשוף בפניהם. לפעמים תמונות שהם רואים לא בהכרח משקפות מציאות, לדוגמא – הם מסתכלים על כוכב רשת לאחר שימוש בפוטושופ, לאחר איפור ועיצוב שיער, הנוער טועה לחשוב שככה אותו כוכב נראה גם במציאות, ללא פצעים על הפנים, תמיד כולם רזים ומתלבשים יפה – דבר הגורם לנוער לחוש מתוסכל והביטחון שלו יורד. כן תפקידי הוא להסביר לנערות/ים שאין זה תואם את המציאות, להעלות את המודעות לפוטושופ ופילטרים ולבסוף להתאים לנער/ה את הסטייל המדויק בשבילו.

סטיילינג לנוער גם שם דגש מיוחד על נושא התאמת צבעים – בסטיילינג לנערות ונערים אני מלמדת אותם בדיוק אילו צבעים מתאימים לאיזה ביגוד, ומה נראה עליהם הכי טוב. כמו כן, סטיילינג לנוער מתמקד בהתאמת סגנון הלבוש לאירוע –  כל אם ואב מכירים את הסיטואציה בה בן הנוער רוצה לבוא לחתונה עם ג'ינס וטי שירט.. סטיילינג לנוער ימנעו את הישנות מקרים אלו, ויחידרו בהם תודעה אופנתית שתהיה מגניבה ויפה, ולא פחות מכך – נכונה ומתאימה.

 הורים רבים חוששים לשלוח את ילדיהם לסדנאות סטיילינג לנוער/ ייעוץ אישי, מחשש שהסדנה עשויה להפוך את הילד לשטחי או בזבזן. עליכם להבין, כי ההיפך הוא הנכון – סדנאות סטיילינג לנוער נועדו לחנך את בני הנוער לצרכנות נכונה וחכמה.

לאחר שתשלחו את בתכם הצעירה לסטיילינג לנערות, תבחינו כיצד קניות הבגדים שלה הופכות למתאימות וספציפיות יותר, ופחות בזבזניות ולא קשורות. תלמדו להכיר את המקומות השווים ביותר לקנות עבורה בגדים, והיא תהיה מרוצה – וכמו שאתם יודעים, כאשר הילדה מרוצה, זה מקרין על כל הסביבה שלה.

אני מזמינה אתכם לבוא ולשלוח את ילדיכם לקבל טיפים ולעבור שדרוג סטיילינג לנוער. בגיל בו הדימוי העצמי קובע הכל, סטיילינג לנוער הוא המפתח להצלחה.

יצירת קשר

אישור קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון