סטיילינג לנשים

סטיילינג לנשים הוא עולם שלם. כסטייליסטית מנוסה המספקת שירות ברמה הגבוהה ביותר, אשמח להעניק עבורך שירותי סטיילינג לנשים מקיפים. בין השאר, תוכלי להעזר בשירותים הבאים:

א.   ייעוץ אישי – כל אישה היא מיוחדת. אנחנו, הנשים המודרניות, מודעות להיותנו בני אדם מיוחדים. כיאה לכך, אני מאמינה כי לכל אישה מגיע לפתח סגנון אישי ייחודי, המתאים לה. כדי להוציא ייחודיות זו לפועל, אעניק לך ייעוץ סטיילינג לנשים מעמיק. אבקש לשמוע עלייך, להכיר אותך ולשתף. אני מאמינה כי קשר אישי והיכרות אוהבת היא הבסיס לשירות סטיילינג לנשים מושלם, אותו אני מתכוונת לספק.

כחלק מהייעוץ האישי ובחירת סגנון הסטיילינג הייחודי עבורך, כמובן נתחשב במידות גופך ובגזרתו, נבחן עבורך אופציות הלבשה תחתונה לפי דרישתך, וכל דבר אחר כדי להפוך אותך לאישה מיוחדת, אשר ייחודיותה מתבטאת גם באופן הסטיילינג שבו היא נוקטת.

ב.   סידור ארון –  אחד הדברים החשובים ביותר כאשר נבנית מערכת חדשה של סטיילינג לנשים הוא, לא לזרוק את הבגדים הישנים אלא לעשות בהם שימוש. הרעיון הוא לנסות לבנות כמות יפה של סטים, המתאימים למגוון שימושים וצרכים, בכמות מינימום של בגדים.

היכרות עם ארון בגדייך, גם תסייע לי להכיר אותך ואת אופייך, ולגבש עבורך תבנית סטיילינג ייחודית, לתת לך עצות שישפרו את טעמך, ורעיונות מקוריים שאני מקווה שיסייעו לך בעתיד.

ג.   מסע קניות – מסע הקניות הוא השירות הקלאסי של ייעוץ סטיילינג לנשים. אני מאמינה כי מסע קניות בזבזני הוא בזבוז כפול – של זמן ושל משאבים, באותה מידה. מסיבה זו, אני אבקש לחלוק עימך את  נסיוני הרב במתן שירותי סטיילינג לנשים. בעקבות ניסיון רב זה, אני אוכל להתאים עבורך את פריטי הביגוד החדשים, ולהראות לך את המקומות שבהם הכי משתלם לרכוש אותם.

פריטים אלה ייבחרו בהתאם לך, לאופייך, למימדך ולגזרה שאת מבקשת לעצב לעצמך. פריטי הביגוד ייבחרו גם בהתאם לאורך חייך ולשימושים שאת מעוניינת לבצע בהם. אני מאמינה כי בחירת סגנון סטיילינג לנשים חייב לתת חשיבות לתיעדוף צרכים, כדי שלא יווצר מצב שבו את רוכשת מספר פריטים ולא עושה בהם שימוש. דבר זה אני מבקשת למנוע.

ד.   מסיבת רווקות – יעוץ סטיילינג לנשים הוא אחד התחומים המבוקשים כיום עבור מסיבות רווקות. אשמח להעשיר את חייך וחיי חברותייך בערב חתונתך, באמצעות טיפים סטיילינג לנשים טובים עבורכן, שיקיפו את כל עולם היופי, האיפור, ההלבשה ואורך החיים שלכן.

כמו כן, איך אפשר שלא, הכלה תקבל ממני שי יפה וסטייליסטי .

לקבלת מידע נוסף על סטיילינג לנשים התקשרי כעת או השאירי הודעתך ואחזור אליך !

יצירת קשר

אישור קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון