סטיילינג לעסקים

כיום, כל בעל עסק הנותן שירותים יודע, כי הופעה חיצונית היא מוכרת.

אתה צריך ללכת לעבודה בסגנון עסקי מוקפד ולא יודע איך? יש לך פגישה עסקית חשובה ואת/ה רוצה להשאיר רושם מוצלח? רוצה לשדרג את החליפות בארון בדרך מהירה ולא יקרה? נשארת בעבודה עד מאוחר ואת/ה רוצה לשדרג את המראה לבילוי ליילי מבלי לעבור בבית?
ביחד נבנה מלתחה עסקית ואישית נכונה לך ולמבנה גופך, תוך אבזור והתאמת צבעים בצורה הנכונה, נלמד איך להתאפר לעבודה ולפגישות חשובות בפרט, מהם ההבדלים בין סגנון הקז'ואל לרישמי ומתי נכון ללבוש כל סגנון ועוד… בפגישה אחת חוויתית נעבור על כל האלמנטים החשובים שיעצבו לך תדמית עסקית נכונה שתוביל אותך בדרך ליצירת רושם מוצלח!

אין אלמנט שעושה רושם יותר על הלקוח, מאשר הופעה ייצוגית של נותן השירותים. אין זה משנה היכן מתבצעת העבודה, ברחוב, בחנות או בסניף הבנק, סטיילינג לעסקים הוא אלמנט חשוב ומכריע בהצלחת העסק. סטיילינג עסקי הוא גורם שאסור להתעלם ממנו – סטיילינג עסקי עשוי לקבוע במידה גבוהה ביותר, האם העסק יצליח או שמא ייפול.

בשנים האחרונות, התבצעה מהפיכה במשק הישראלי. בעלי עסקים הבינו בצורה גורפת, כי סטיילינג לעסקים הוא פשוט הכרח. האם אתם זוכרים כיצד לפני שנים לא רבות הייתם מגיעים לבית הקולנוע ורואים כיצד הסדרנית לבושה באופן מרושל? כיצד איש הביטחון עומד בכניסה בהופעה לא הולמת? כיום, דברים כאלה נצפים פחות או פחות מכיוון שעולם העסקים הבין את החשיבות של סטיילינג עסקי.

אני מזמינה אותך, כבעל עסק, להשתמש בשירותי סטייליסטית אישית לעסקים. "סטיילינג לעסקים" הוא ביטוי מופשט הכולל בתוכו גוונים רבים, שעליהם נצטרך לעבור לפני בחירת סטיילינג לעסקים המתאים במיוחד עבור העסק שלך.

ראשית, אבקש להכיר לעומק את העסק. אבקש ללמוד את התפקידים בו. אבקש להכיר מעט את העובדים, כיצד הם מתנהגים ואת אופיים. האם רוב עובדיך הם אנשי מכירות פרונטאליים? אנשי אבטחה? אנשי דיילות ויופי? בבחירת סטיילינג לעסקים, לכל אלמנט כזה יש השלכות ברורות על בחירות הביגוד ועל כיווני סטיילינג עסקי.

כמו כן, אבקש ללמוד מי הם לקוחותיך. האם מירב הפעילות העסקית מתבצעת אל מול אנשי עסקים אחרים? האם עסקך מטפל בשירות עבור הציבור הרחב? האם זו חנות? האם זה בנק? סטיילינג לעסקים הוא  גורם המשתנה בצורה קיצונית בהתאם לאופי הלקוחות של אותו העסק, ואני אבקש לדעת בדיוק עבור מי אתה מבקש לבצע את השינוי.

לאחר שנגבש את קונספט הסטיילינג העסקי, נעבור לשלב הסופי של רכישת הביגוד. אני אפנה אותך לגופים מיוחדים המתמחים בסיפוק בגדי סטיילינג לעסקים, שיפעלו בהתאם לעצותיי ויעניקו לך מחיר הוגן.

אפשרות נוספת ויעילה במיוחד של סטיילינג לעסקים היא ערב גיבוש חווייתי, במהלכו אני אעביר הרצאה לצוות העובדים. במהלך הרצאה זו, אדבר על קוד הלבוש העסקי המתאים לחברה, ואנסה להעביר את המסר הידוע לפיו קוד לבוש נכון, מהווה את כרטיס הביקור של החברה כולה.

אם כן, קח בחשבון – סטיילינג לעסקים כיום הוא בגדר חובה, ומדובר בדבר שאסור להתעלם ממנו..

פן נוסף של סטיילינג עסקי, הוא בחירת פרטי ביגוד עבור אנשי קריירה מתחילים. האם אתה מתלבט כיצד להתלבש? האם אתה לא בטוח בהופעתך החיצונית? אשמח להעניק לך מספר עצות סטיילינג לעסקים, ולבחור עבורך את פריטי הביגוד המתאימים, בדיוק בהתאם לצרכיך הספציפיים. סטיילינג עסקי טוב הוא בדיוק האלמנט שעשוי להיות חסר לך כדי להתקדם בקריירה שלך ולקחת אותה מספר צעדים קדימה.

יצירת קשר

אישור קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון