סטיילינג 

כיום, למראה חיצוני נודעת חשיבות בכל תחומי החיים. החל בקבלה לעבודה, בחיים החברתיים ובמציאת בן/בת זוג, סטיילינג הוא אבן דרך שאסור לדלג עליה. בניגוד לבעבר, כיום סטיילינג הוא האלמנט המשמעותי ביותר בחיים המודרניים. סטיילינג טוב הוא בגדר הכרח לאנשים המעריכים את איכות חייהם.

כאן בדיוק נכנס הצורך בסטייליסטית. סטייליסטית אישית היא דבר שחבל לוותר עליו. היתרונות בסטייליסטית אישית הם בלתי נגמרים.

שמי מאי ששון, אני סטייליסטית ויועצת תדמית. אני מספקת שירותי סטיילינג אישי המתאים לכל אדם ולכל דרישה. אני בעלת השכלה בתחום האופנה מהמוסדות הבכירים ביותר בישראל, וכעת אני מעוניינת לחלוק עימכם את הידע שהצטבר אצלי במהלך שנים של עשייה בתחום האופנה, ופעילות סטייליסטית באופן כללי. אני בעלת אג'נדת סטיילינג ייחודית, המבדילה אותי מפעילות סטיילינג אחרות. בראש ובראשונה, אני מנסה להיכנס לראש של לקוחותיי כסטייליסטית ולהתחשב בצרכיהן כאשר אני מספקת שירותי סטיילינג אישי.

סטיילינג? סטיילינג אישי? סטייליסטית? סטייליסטית אישית?  מה זה בדיוק אומר לכן? הרי כל אישה סבורה שהיא סטייליסטית.

נשים רבות שומעות את משפטי סטיילינג אלה, ותוהות. זה נשמע להן פלצני. נשמע להן בזבוז. נשמע להן אובר-לוקרטיבי ומנקר עיניים. חשיבה כזו על סטיילינג,  היא חשיבה פרימיטיבית. האם בדקתם פעם כמה זמן סטיילינג בזבזתם? האם ניסיתם לאמוד את כמות השעות שבוזבזו מול המראה בניסיון למצוא את הבגד המתאים, ולהתאימו לאירוע שאליו אתם עומדים לצאת? זהו זמן סטיילינג מבוזבז. האם פעם בדקתם כמה זמן עמדתם בחנות בגדים, תהיתם מה לקנות, כשהעצות מגיעות אליכם מאשת מכירות צעירה, שאינה סטייליסטית,  וכל מטרתה היא למכור לכם את פריט הלבוש היקר ביותר שיש לחנות להציע? אישה שאינה סטייליסטית, בעלת אינטרס מובהק.

זמן זה כסף. עצות אחיטופל סטייליסטית היא כסף כפול ומכופל. עצה סטייליסטית טובה שווה זהב. אני, כמספקת שירותי סטיילינג אישי, מסוגלת לפתור לכן את בעיות ה סטיילינג הללו, במתן עצה סטייליסטית מושלמת. אני סטייליסטית בעל טעם טוב ומובחר, ואני מתחשבת בכל צרכי לקוחותיי כאשר אני מייעצת להם בבחירות סטיילינג.

כסטייליסטית אישית, אני סבורה שהדבר החשוב ביותר הוא לא לחרוג מהמסגרת התקציבית. בעקבות נסיוני רב השנים, אני מכירה את המקומות הכי שווים לרכוש בהם בגדים, מקומות שונים המתאימים למטרה סטייליסטית

יצירת קשר

אישור קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון