סידור מלתחה

יש משפט שאומר שלאישה יש שתי בעיות:

  • אין לה מקום בארון הבגדים
  • אין לה מה ללבוש

אנשים רבים מוצאים את עצמם עומדים דקות ארוכות מול ארון הבגדים, מבזבזים זמן יקר בבוקר על מציאת הבגד הנכון לאותו היום. וכמה בגדים שלא יהיו, עדיין חושבים ש"אין לנו מה ללבוש לפגישה/אירוע המיוחל". זאת מאחר שאנשים נוטים לקנות בגדים על סמך אינסטינקט ולא מתוך מחשבה או הבנה של מה באמת נכון להם, ולכן מומלץ להתייעץ עם סטייליסטית אישית.

חלק חשוב מתהליך הסטיילינג האישי זה הוא סידור ארון הבגדים. ראשית, כדאי להיפטר מכל הבגדים המיותרים שתופסים מקום בארון ומסתירים את הבגדים שרצוי ללבוש. בין הבגדים המיותרים קיימים בגדים שכבר אינם עולים על הגוף, בגדים גדולים למקרה שנשמין, בגדים ישנים, בגדים שנקבעו כלא מתאימים וכדומה.

תופעה שאני נתקלת בה לעיתים קרובות היא שאנשים שהורידו במשקל עשרות קילוגרמים, שומרים עדיין ואף לובשים את הבגדים הקודמים, בגדים אלו גם כבר אינם מחמיאים לגוף וגם עדיין משווים לגוף תחושה של אדם גדול יותר, כיוון שהם רחבים. זה חבל! אנשים טורחים, משקיעים את כל כולם ביזע ודמעות להורדת משקל עודף ובסוף בשביל מה? ללבוש את אותם הבגדים?

לכן מאוד מומלץ להתייעץ בסטייליסטית אישית, בעיקר לאחר שינוי כזה.

לאחר שנותרים עם הבגדים בהם נרצה להשתמש בלבד, מומלץ לסדרם לפי סוגים, כגון חולצות, מכנסיים, הלבשה תחתונה וכדומה, בנפרד. בשלב הבא, ניתן להמשיך ולסדר לפי קטגוריות נוספות שעוזרות לנו להתמצא בקלות בארון, ולראות מה חסר בו בכדי להתכונן לשלב הבא שהנו מסע הקניות.

לאחר פגישת הייעוץ וסידור ארון הבגדים, מגיע שלב מסע הקניות. זהו חלק מהנה ביותר בתהליך, בו הלקוחה יוצאת לקניות, כפי שנשים רבות כה אוהבות, רק שהפעם בליווי סטייליסטית צמודה.

ניתן לרכוש מלתחה מושלמת במינימום של בזבוז משאבים כספיים. הסטייליסטית ממקדת את לקוחותיה לרכישת הפריטים הנחוצים, המוסיפים חן ומשדרגים את הופעתן בלבד. בהמשך לכך, יתרון נוסף ליציאה למסע קניות, הוא כי לא צריך להתייעץ עם המוכרות בחנות, המעוניינות למכור לכן לאו דווקא את הבגדים המתאימים ביותר. למעשה נוצרת תחושה שיש באמת על מי לסמוך.

יצירת קשר

אישור קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון