סטיילינג כמתנה

מחפשת רעיונות למסיבת רווקות ? סטיילינג כמתנה הוא  הרעיון המקורי והמושלם ביותר !

ניתן לרכוש מתנה עבור מסיבת רווקות ליום אחד כולל ייעוץ סטיילינג במהלך האירוע.
אחת הדרכים היפות והמקוריות להפתיע אדם אהוב היא לרכוש עבורו חבילת סטיילינג מותאמת אישית.
היתרון המשמעותי ביותר בחבילת הסטיילינג, היא כי מדובר במתנה שתלווה את האדם הקרוב לשארית חייו. חבילת הסטיילינג הינה אישית ומיועדת לשפר ולהעשיר את אורח החיים של האדם.
אנשים רבים אשר מקבלים חבילת סטיילינג כמתנה מדברים כל כך שבדיעבד, הם מופתעים מכך שהוא לא ניגשו לסדנת סטיילינג בשלב מוקדם יותר. העצות הנרכשות במהלך פגישת הסטיילינג משנות סדרי עולם עבור האדם, והמידע הנרכש בה, כאשר מיושם בפועל עם קניית ביגוד חדש, הוא בעל השפעה על מגוון תחומי החיים – האישיים והמקצועיים כאחד.
 
למעשה, ישנן 5 אפשרויות לרכישת סטיילינג כמתנה:

א.      ייעוץ אישי תדמיתי – מדובר בפגישת ייעוץ תדמיתי אחד על אחד שאורכה כשעה וחצי. במהלך פגישת הייעוץ  אני אספק ללקוח מגוון עצות שמיועדות לשפר את חייו וטעמו האופנתי, אסביר לו על התאמת הביגוד לפרופורציות הגוף ואמליץ לו בדיוק כיצד והיכן עליו לרכוש פרטי ביגוד חדשים.
 
ב.      סידור ארון – פגישת סידור ארון בבית הלקוח, שאורכה כ-3 שעות. במהלך הפגישה אני אכיר מקרוב את ארון הבגדים של הלקוח, ואמליץ לו איזה בגדים עליו לשמור ומאילו בגדים עליו להיפטר. ארון הבגדים הוא אחד המקומות הפרטיים והאישיים ביותר, ואנשים רבים אינם מבצעים בו שימוש נכון. התאמת בגדים היא הדבר החשוב ביותר כאן – במהלך הפגישה, אמליץ ללקוח בדיוק עם אילו קומבינציות בגדים עליו ללכת, וממה עליו להימנע.
 
ג.       מסע קניות  שאורכו כ-3 שעות.  כל מסע קניות נפתח בשיחת עומק, בה אכיר את רצונות הלקוח ואבדוק מה באמת מתאים לו וממה עליו להימנע. לאחר שנגבש טעם ספציפי והולם,  אמליץ בדיוק היכן כדאי לערוך את המסע הקניות – היכן הכי ישתלם ויתאים לצרכי הלקוח. במהלך המסע יירכשו הבגדים המתאימים ביותר ללקוח, והבגדים שישמשו בצורה הטובה ביותר את מטרותיו – לקוח שנדרשת עבורו חבילת ביגוד עסקית, יקבל כזאת, ולעומת זאת לקוח שדרושה עבורו גרדרובו סקסית למציאת זוגיות, יהנה ממסע קניות אחר.
 
ד.      חבילה שכוללת גם ייעוץ מקיף וגם מסע קניות. חבילה זו היא המושלמת ביותר, וכוללת גם הסבר מקיף על מוטיבי האופנה השונים והשפעתם על אורח החיים, ולאחר מכן יישום מקיף של המידע שנרכש במסע קניות המותאם אישית לצרכי הלקוח.
 
חבילת סטיילינג שכוללת ייעוץ אישי מקיף, וסידור ארון –  חבילת סטיילינג זו כוללת את פגישת הייעוץ האישי המקיף, יחד עם סידור הארון, בכדי להביא למיצוי כולל ומושלם של ארגון הבגדים של הלקוח, ועריכת היכרות עבורו עם עולם חדש של אופנה וסטיילינג.

יצירת קשר

אישור קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון