איך מתלבשים יפה

יופי הוא בעיני המתבונן, אבל אין ספק שבעולם האופנה קוד הלבוש מוסכם על ידי מובילי התחום בעולם – כאשר אדם מתלבש לא לפי הקוד האופנתי המתאים לאותה התקופה, אנשים אשר מבינים עניין ישימו לב לזה ישר.
לדעת איך להתלבש יפה זה חוש בפני עצמו, הבעיה היא שלרוב האנשים בעולם אין את החוש הזה, וכאשר העבודה שלהם כוללת פגישות עם אנשים והגעה לאירועים חשובים, לבוש נכון ומתאים הוא בגדר החובה.
 
קבלת שירותי סטיילינג אישי הם הרבה מעבר ללדעת איך להתלבש יפה – סטייליסטית אישית תדאג להתאים אתכם לכל אירוע בחייכם ובכך ללא ספק תשפר את התדמית שלכם.
 
מאי קופל ששון – סטייליסטית אישית
 
מאי קופל ששון היא סטייליסטית, יועצת תדמית ומספקת שירותי סטיילינג אופנה המתאים לכל אדם ולכל דרישה.
למאי השכלה בתחום האופנה מהמוסדות הבכירים ביותר בישראל, וכעת היא מעוניינת לחלוק עימכם את הידע שהצטבר אצלה במהלך שנים של עשייה בתחום האופנה ופעילות סטייליסטית באופן כללי.
לדעת איך להתלבש יפה בכל רגע נתון
מאי בעלת אג'נדת סטיילינג ייחודית, המבדילה אותה מפעילות סטיילינג אחרות. בראש ובראשונה, היא מנסה להיכנס לראש של לקוחותיה כסטייליסטית ולהתחשב בצרכיהן כאשר היא מספקת שירותי סטיילינג אישיי.
כסטייליסטית אישית, מאי סבורה שהדבר החשוב ביותר הוא לא לחרוג מהמסגרת התקציבית.
בעקבות נסיוניה רב השנים, היא מכירה את המקומות הכי שווים לרכוש בהם בגדים, מקומות שונים המתאימים למטרה סטייליסטית שונה.
ברשותה מאגר חנויות המתאימות לבגדים לבילוי, בגדים לעסקים, בגדים ללבוש קז'ואל יום-יומי. שירותי סטיילינג אישי שאעניק, ייאפשרו לה לחלוק עימכן את הידע שהצטבר אצלה. תחושת הסיפוק שתינתן לי בעקבות עבודה סטייליסטית זו, היא פשוט עילאית.
רוצים לדעת איך להתלבש יפה בכל רגע נתון ? התקשרו כעת אל מאי קופל ששון ותקבלו את כל המידע שאתם באמת צריכים.

יצירת קשר

אישור קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון