סדנת סטיילינג

סדנת סטיילינג היא הדרך הטובה ביותר להעביר זמן איכות יחד עם האנשים הקרובים. בין אם מדובר במסיבות רווקות, ערב גיבוש לחברה או גוף עסקי, או  אפילו מתנת יום הולדת לאדם אהוב שההרצאה תתמקד בו, אחת הדרכים הטובות ביותר להעביר אותו הוא באמצעות סדנת סטיילינג. חשוב לציין כי סדנאות סטיילינג, הכוללות הרצאות סטיילינג ומדידות בגדים, אינן מיועדות רק לקהל הנשי. עם הזמן, יותר ויותר גברים לומדים את חשיבות המרכיב החיצוני בחייהם. כתוצאה מכך קבוצות רבים של גברים נהנות מסדנת סטיילינג ופירותיה עבורם.
סדנאות לימי הולדת לנערת – קורס סטיילינג לנערת
המשפט הממצה ביותר על סדנת סטיילינג, הוא כי סדנאות סטיילינג באות להעניק למשתתפים בהן את הכלים הטובים ביותר לשיפור אורח חייהם. במהלך סדנאות סטיילינג, באמצעות טיפים שונים הנוגעים לאופנה באופן ספציפי ולאורח החיים באופן כללי, אני מצליחה לגעת ולהשפיע על חייהם של לקוחות רבים, שבמהלך סדנאות סטיילינג שאני מעבירה מקבלים עצות אשר משנות את חייהם מן הקצה אל הקצה. בין שאר הנוסעים שאני נוגעת בהם במהלך ההרצאה – התאמת צבעים, קוד לבוש עסקי, הלבשה תחתונה נכונה, איפור וטיפוח, סוגי בדים, אקססוריז, ועוד מגוון נושאים אשר יותאמו במיוחד לקהל היעד הנמצא בסדנת הסטיילינג.
 
ניתן להזמין סדנאות לימי הולדת לנערות אשר כוללות קורס סטיילינג לנערות אשר נחשב כיום לקורס המוביל בישראל.
נפתח קורס סטיילינג שווה במיוחד לנערות בגילאי 13-20. בקורס נלמד על יסודות האופנה, שילובים נכונים של אקססוריס, טרנדים אופנתיים, איפור, שיער ועוד הרבה נושאים שווים! ההרשמה בעיצומה!!
 
סדנת סטיילינג כוללת הסבר מפורט על פרופורציות האדם, והתאמת ביגוד מתאים אליהן. אנשים רבים מגלים, כי קשה להם להתאים את הביגוד למידת גופם.  נשים רבות טוענות, כי הביגוד אינו מחמיא להן וגורם להן להיראות שמנות. פעמים רבות תחושות כאלה נובעות מפסיכולוגיה מוטעית, ותפיסת אופנה לא נכונה. סדנת סטיילינג היא המקום המאפשר לי להסביר באופן ארוך ומפורט כיצד על כל אחד מהמשתתפים להיראות, והיכן עליו לרכוש את הבגדים. אני מאמינה כי שירות טוב הוא אינו תיאורטי בלבד, ואני מספקת ללקוחותיי רשימת חנויות עליהן אני ממליצה, בהן ישנם בגדים איכותיים ביותר במחירים המתאימים באופן ספציפי ליכולות הלקוח.
מעבר להסברים מילוליים, סדנאות סטיילינג מאפשרות לי להדגים לחברי הקבוצה כיצד הביגוד נראה על חבריהם, כך שהלקוחות מבינים בדיוק למה אני מתכוונת בטיפים השונים שהם מקבלים ממני. במהלך סדנת סטיילינג אני מקבלת פעמים רבות תגובות מתפעלות בסגנון "איך לא עליתי על זה קודם?!".
תגובות אלה במהלך סדנת סטיילינג הן עדות להשפעה האדירה שלה על אורח החיים של האנשים החווים אותה.
כאשר מסתיימת סדנת סטיילינג, אני מזמינה את חברי הקבוצה לצאת למסע קניות, בה הם יוכלו להוציא לפועל את המידע הרב שהם רכשו ממני במהלך סדנת הסטיילינג. מסע קניות זה הוא לרוב חוויה מזככת עבור הלקוחות, שסוף סוף מבינים מה באמת עליהם ללבוש, והיכן עליהם לקנות את זה – מידע שהם רכשו במהלך סדנת סטיילינג.
לקבלת מידע נוסף על סדנאות לימי הולדת לנערת \ קורס סטיילינג לנערות התקשרו כעת או השאירו הודעה ומאי תשוב אליכם.

יצירת קשר

אישור קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון